Na další období pro vás připravujeme nové zajímavé akce

V nabídce celoročně prodej dárkových poukazů  (v libovolné ceně -podle vašeho výběru)

 

 

 

Pleťové hydratační vody HYDROGENIA a REVITALIA
 

Hydratace pleti 

 Pro hydrataci jsou v každém období nejvhodnější mineralizované pleťové vody. K takovým náleží SynCare Hydrogenia biominerální tonikum ve spreji  se zvýšeným obsahem iontů vápníků, draslíku a hořčíku. Právě tyto látky jsou  intenzivně ztráceny nejen v horkých dnech, ale i v zimě působením klimatizace a intenzivním vytápěním .Navíc působí Hydrogenia výrazně osvěživě a ponechává pleti dlouhodobý pocit osvěžení. Přípravek používáme, kdykoli cítíme potřebu osvěžení.

Slunce podporuje stárnutí pleti – jak tomu bránit 

Ideální je využít  SynCare REVITALIA (NOVINKA)  revitalizující celulární voda s kyselinou hyalurnovou ve spreji. Přípravek kombinuje vlastnosti klasické vody ve spreji, tj. hydratuje a osvěžuje, navíc působí regeneračně díky obsahu kyseliny hyaluronové. Extrakt fíkovníku propůjčuje vodě výborné zklidňující účinky a mírní začervenání. Díky tomu bude REVITALIA vítaným pomocníkem nejen na cestách, ale i v kancelářích a samozřejmě v klasické profesionální kosmetické péči.
 
Lze zakoupit ve studiu.
Můžeme používat celoročně, nejen v horkých dnech...(pro pleť je velmi zatěžující např. klimatizace)
 
 

 

Co je pravda a co lež ?

Povídaček o kosmetických přípravcích koluje fůra. Třeba že na všechno je nejlepší indulona, krémy proti vráskám jsou vyhazování peněz a čokoláda pleti škodí..
Jak to tedy je?
 

Krémy proti vráskám jsou na nic, stejně nepomůžou ?

Stárnutí sice nezastaví, ale tvorbu vrásek zpomalí. Co pomůže? Koenzym Q10, kolagen, retinol, peptidy a antioxidanty. Omlazují, zpevňují strukturu pleti, aktivují tvorbu nových buněk, vyhlazují vrásky. Abyste věděla co je pro vás ideální, nechte si s výběrem těchto krémů poradit od kosmetičky.
 

Pleťová masáž je ztráta času ?

Naopak. Každý odborník vám potvrdí, že masáž pleti má omlazující účinky. Pravidelná masáž od profesionála zmírňuje vzhled vrásek, zpevňuje kontury pleti, odstraňuje známky únavy a napětí. 
 
 

Oční krém ? Zbytečnost......?

Opak je pravdou. Od třicítky by měl být samozřejmostí ! Pokožka v okolí očí je třikrát tenčí než na zbytku tváře, obsahuje minimum mazových žláz a je ochuzená o podpůrnou tkáň. Oční krémy tak pleti dodávají potřebnou hydrataci, zpevňují ji a napínají. Myslíte si, že by stačil běžný krém ? Nikoliv ! Mohl by totiž dráždit oči. Oční krémy jsou k těmto partiím citlivější. 
 
 

 

 


Kontakt

FaBo kosmetika

Není stálá adresa, dohoda (podle mého zdrav. stavu)

603305253